seznam přihlášených

DTW1

Adriana Nemravová a Athene Lacambi, STB + doprovod
Věra Kašparová a Čert, chodský pes
Romana Deverová a Urranus Daraskár, chodský pes
Luisa Wáwrová a Freya, beauceron
Zuzana Dluhošová a Andronica Yantarni, AM
Stanislava Horáčková a E-bay od brány ráje, CHP
 
DTW 2
Alena Veselá a Brita+Beruška, al.malamut
Hana Křováková a Alischa z Divoké třešňovky, howavart
Soolaima Kourdi a Lepi, mix
Jana Wičarová a Bárt, BOC
Irena Málková a Tim, BOC
Kristýna Krepsová a Ayo z Hostíkova, NKO
Zita Krepsová a Gaston z Hostíkova, VOK
Jana Hynková a Bača ze Šumavy, kříženec kelpie + Deny z Krupé post mortem
Blanka Keprtová a Cora, pyrenejský knírač
Eva Wáwrová a Irelia, beauceron
Jitka Kratochvílová a Michal+Kačka, kříženec
Dagmar Andrlová a Aura Stella Amica, curly coated retriever
Jana Suchardová a Aimy z Archy, SSH + Doctor Srdcové eso, AUO
 

DTM 1

Jiří Stareček a Aja, gronský pes
Jiří Egg a Archiebald, BŠO
Lukáš Bomer a Agavero Cofi Capito, AUO
Libor Bolehovský a Angie Akruko, chodský pes
Vojtěch Hoffmann a Caena Tajga s Divokou krví, ČSV
 

DTM 2

Jaroslav Mrňous a Aron, mix
Erik Šikuta a Fredy, mix
Martin Budinský a Colt, BOC
Michal Vejtasa a Mája+Dellin, SH
Patrik KOláček a Osman Jantar Devil, MOK
Čestmír Tonder a Bury + Caesar, ZSL
Miroslav Keprta a Archie Borimar, PRT
Ondřej Jareš a India z Majklovy zahrady, ČSP
Pavel Školník a Airy z Litavské kotliny, ČSV
Oldřich Honěk a Barney, samojed
Jan Šeda a Hick Sideric Miks, HW
 

Mid ženy

Renata Juřenová a Bernard, borderteriér
Zlata Červenáková a Ozzy, BOC
Renáta Macková a Cácorka z Bohumínské mokřiny,MOK + Beauty Severní tvář, SH
Dagmar Vršková a Thea, alaskán
Monika Kupcová a Pedro, mix
Monika Kalinová a Kodiak od Mamutí skály, AM
Tereza Kollmanová a Yuri z Lipé Moravia, NO
Lucie Bláhová a Arya+ Ami, MOK
Tereza Puhačová a Dáša, mix
Eva Sládková a Aurora, SH
Jana Křeménková a Zorka, mix
Iva Pivodová a Tesi, BOC
Alena Jančíková a Delawere Fidelis et Fortis, chodský pes
Lenka Pavlátová a Genny Chantal Wandellmere, RR
Veronika Topolská a Nira, alaskan
Tereza Mokrá a Cody Lambert + Homeward Hawkey Black Bublle, PRT
Jana Martinů a Maggie Xana Royal Hermelín, dalmatin
Alena Rafajová a Merlin, MOK 
 

Mid muži

Radek Swaczyna a Bono, ČSP
Ondřej Hochman a Engie z Kovaňské tvrze, AM
Jan Šlezar a Cassia, mix
Jan Šettner a Onyx, KK
Radomír Čada a Ezro Locura, MOK
Michal Miko a Jessie, slovenský kopov + Ela, mix
Martin Řezáč a Suki, SH
Vladimír Kočí a Brit, dobrman
Pavel Volf a Akim od Libota, ČSP
Radim Suchý a Pety, mix
 

Short

Kateřina Radvanská a Gira, NO
MIchaela Starečková a Tereza, gronský pes
Hana Chalupová a Bruno, RR
Jana Pospíchalová a Indiana, LLP
Lenka Kozelková a Barney, howavart
Petra Burešová a Dream Red Vixen, BOC
Barbora Twardková a Bike, ESP
Petra Procházková a Zorro Mstitel Chancy Remus, sheltie + doprovod
Marcela Vlasáková a Feliz Sněžný tygr, šeltie + Fletcher, RR
Barbora Janková a Ben, BOC
Kateřina Janková a Akim, LR + doprovod
Martina Nováková a Rita, LR + Míša, mix + doprovod
Jiří Novák a Max, boloňský psík 
Roman Novák a Sára, ruská boloňka
Veronika Matyášová a Quebec Quesadilla von Schnappi Schnapp, šeltie
Martina Bílková a Kevin, RR
Jarmila Nedomová a Canabis Bonasa Sorbus, ČSP
Jana Přepechalová a Haity, mix
Štěpán Suchý a Honey, mix + doprovod