seznam přihlášených

DTW 1
Romana Deverová a Urranus Daraskár, CHP, zaplaceno
Eva Sládková a Aurora, mixSH
Markéta Foberová a Cairo z Osůvek, flat coated retriever, zaplaceno
Luisa Wáwrová a Freya, beuaceron
Iveta Král Hajlichová a Cyrio z Molu Es, ČSV, zaplaceno
Věra Kašparová a Čert, chodský pes
Anna Foralová a Rufi, border teriér, zaplaceno
Daniela Forstová a Remi, AAW
Renata Juřenová a Bernard Noupasaran, border teriér, zaplaceno
Kristýna Čermáková a Easy Eibi s Divokou krví, ČSV
 
DTW 2
Alena Veselá a Beruška + Brita, AM, zaplaceno
Lenka Čiperová a Garp, beauceron, zaplaceno
Eva Wáwrová a Irelia, beuaceron
Helena Bayerová a Arthur Smiling,BOC + Dayko Indie, BOC
Hana Křováková a Alischa z Divoké Třešňovky,  HW, zaplaceno
Helena Urbánková a Asta, BOC, zaplaceno
Miroslava Plaštiaková a Falco, mix, zaplaceno
Jana Suchardová a Aimy z Archy, SSH, zaplaceno
Jitka Růžičková a Neli, kolie, zaplaceno
 
DTM 1
Vojtěch Vejtasa a Mája, SH, zaplaceno
Jiří Egg a Archiebald, BŠO, zaplaceno
Martin Řezáč a Suki, SH
Libor Harna a Bastien, mix, zaplaceno
Jakub Kiršbaum a Janette, amstaf, zaplaceno
Václav Cafourek a Hess, mix, zaplaceno
Lukáš Panáček a Bekky Domgor, BOM, zaplaceno
Lukáš Družba a Coudy, mix
Zbyněk Adámek a Dix, BOM
 
DTM 2
Jaroslav Chvalný a Max, AST
Rumánek Polášek a Apunka, šiperka, zaplaceno
Michal Vejtasa a Dellin, SH, zaplaceno
Luboš Bodlák a Monte, chodský pes, zaplaceno
Ondřej Jareš a India z Majklovy zahrádky, ČSP, zaplaceno
Pavel Kantor a Goja, SH 
Radim Suchý a Gina, BOM, zaplaceno
Pavel Školník a Airy z Litavské kotliny, ČSV, zaplaceno
Oldřich Honěk a Barney, samojed, zaplaceno
Jan Seda a Hick Sideric Miks, HW
Libor Bolehovský a Angie Akruko, chodský pes, zaplaceno
Vojta Soudek a Tara, STP, zaplaceno
Viktor Unger a Paloma, Ratonero Bodeguero Andaluz, zaplaceno
 
 
Mid muži
Radek Swaczyna a Bono, ČSP, zaplaceno
Ondřej Hochman a Engie z Kováňské tvrze, AM, zaplaceno
Tomáš Popek a Marlon, AK + doprovod František Popek, zaplaceno
Zdeněk Škula a Loki Odinson ArQeVa, ČSV
Zbyněk Elingr a Bestie, ČSV, zaplaceno
Jan Bujnoch a Eira, ČSV, zaplaceno
Robin Solanský a Caesar, BOC, zaplaceno
Honza Bradáč a Cinnamon Cookie Arctic Devil, SH
Petr Kozel a Yery, německý dlouhosrstý ohař
Lukáš Adámek a Miki, mudi
Lukáš Czerner a Lovely Victoria of Bohemia Luxyvett "Viki", flat coater retriever
Jan Antoš a Arny, mix, zaplaceno
Radomír Čada a Ezro Locura, MOK, zaplaceno
Vojta Adámek a Eternity Miagorpok, AM, zaplaceno
 
Mid ženy
Renata Libová a Bertík, mix, zaplaceno
Zlatka Červeňáková a Ozzy, BOC, zaplaceno
Martina Nováková a Míša, mix, zaplaceno
Kateřina Radvanská a Gira, NO, zaplaceno
Irena Jurečková a Becky, NO, zaplaceno
Nikola Vaňková a Jambo Jistr, NO
Kateřina Šimáčková a Diego z Rudého údolí, ČSV
Zdeňka Barošová a Kailua Cold Creek, SH, zaplaceno
Hana Bartoňková a Ťapka, mix, zaplaceno
Monika Kočí a Kenny+Fifinka,mix, zaplaceno
Jana Raczová a Dixi, BOM+ Žuchtýnek, šeltie
Monika Kalinová a Kodiak od Mamutí skály, AM, zaplaceno
Kateřina Opavská a Ali, mix, zaplaceno
Klára Menoušková a Gaia Nemyria s Divokou krví, ČSV
Petra Šenová a Křeček, BOM
Adéla Preková a Deasy Šťastný koutek, AUO
Renata Macková a Cácorka z Bohumínské pastviny, MOK
Alena Jančíková a Delaware Fidelis et Fortis, chodský pes, zaplaceno
Gabriela Klapálková a Max, wels springer spaněl + doprovod, zaplaceno
Petra Bradáčová a Lursen Solange Graffsiberians, SH 
Lenka Chmelařová a Bonie, zaplaceno
Monika Kupcová a Pedro, mix
Mirka Davidová, zaplaceno
Lenka Sztymonová a Johanka Hvězda vysočiny, ČHP + Jakub Sztymon, zaplaceno
Magda Maralíková a Žofka, mix, zaplaceno
Michaela Šopáková a Bejby, PRT, zaplaceno
Lenka Pavlátová a Genny Chantal Wandellmere, RR, zaplaceno
Karolína Měhýšová a Vita, BOT, zaplaceno
Vendula Svobodová a Bonnie Quenn Vitaxis, NO
Ludmila Poppová a Bleška,plyšák - bez psa
Jana Martinů a Mia, ESP
Zuzana Dluhošová a Andronica Yantarni, AM, zaplaceno
 
Short
Lenka Kozelková a Barney, howavart, zaplaceno
Petr Vaněk a Nicko Lib-Vach, RTW
Slavěna Karkošková a Ceegee z Barbořinského vršku + Van Helsing von Schnappi Schnapp, šeltie, zaplaceno
Iveta Jindřichová a Pita, xpitbul + Panki, čínský naháč, zaplaceno
Veronika Huserová a Ella, dobrman, zaplaceno
Blanka Drahotušská a Amy, BOC, zaplaceno
Eva Šišoláková a Anička, podenco maneto
MIchal Soural a Rafaela Starr Great Lady, AUO, zaplaceno
Roman Novák a Sára, ruská boloňka, zaplaceno
Štěpán Suchý a Honey, mix, zaplaceno
Antonín Suchý a Pety, mix + doprovod Jana Suchá, zaplaceno
Alexandra Frančáková a Sára, mix
Pavlína Šimonová a Amy, novofundlandský pes
Eliška Ostrá a Linn Slovakia Lutra, border teriér + Vojtěch Ostrý
Iza Lisá a Nero, mix, zaplaceno
Lukáš Lisý a Aslan, ČHP, zaplaceno
Veronika Harnová a Amee Yantarni, AM, zaplaceno
Vendula Šimčíková a Chapp, BOC, zaplaceno
Darina Rýznarová a Lexa, AUO, zaplaceno
Veronika Jelínková a Amiable Joel, AUO
Dagmar Štefková a Caro Cane Finsternis,ZSL, zaplaceno
Jiří Chmelař, bez psa, zaplaceno
Lucie Kurečková a Deizy, BOC, zaplaceno
Květuše Vehovská a Lexaurin von Schnappi Schnapp, šeltie
Aleš Vehovský a Bernie, mix
Jarda a Artík, labrador
Anetka a Frenetka, mix
Daniela Priesolová a Hugo, border teriér
Zuzana Trojanová a Ebi,trp.pinč + Don, mix, zaplaceno
 
Trička
Katka Šimáčková - M, 
Luisinečička - S,
Eva Wáwrová - S
Pavel Kantor - XL
Irena - XXL
Katka Radvanská - M
Honza Šeďa - XL
Jarda-XXL
Anetka - M
 
 
Ubytkov - sruby
1. Alena Veselá, Katka Radvanská, Zuzka a Vojta Dluhošovi
2. Polášci
3. Jana,RAdek,Hana a Irena
4. Wáwrovky
5. Sucháčovi
6.Harnovi
zaplaceno