Dogtrekking Zde jsou lvi

 

Výsledky:

 

DTW 1

1. Věra Gráfová + Ambra a Mystery, SH - čas 16,46 hod.
2. Luisinečka Wáwrová + Freya, beauceron - čas 21,31 hod.
3. Martina Vargová + Lucka a Viki, mix - čas 24,28 hod.
4. Nela Jandeková + Grey Hunter Miraja - čas 25,09 hod.
 

DTW 2

1. Hana Křováková + Alischa, hw - čas 16,22 hod.
2. Eva Wáwrová + Attiba, beauceron - čas 16,40 hod.
3. Alena Veselá + Beruška a Brita, AM - čas 20,38 hod. 
4. Monika Kočí + Fifinka a Kenny, mix - čas 26,05 hod. 
5. Lenka Čiperová + Garp, beauceron - čas 31,59 hod.
6. Šárka Mikolášová  + moc hasky - čas 48,10 hod. 
 

DTM 1

1. Tomáš Kadlec + Duti, belg.ovčák - čas 10,41 hod. 
2. Petr Jurča + Kory, AUO - čas 11,23 hod. 
3. Zbyněk Adámek + Largo, SH - čas 11,96 hod.
4. Martin Mamula + Sally, SH - čas 24,28 hod. 
5. Martin Hamberger + Kymi, SH - čas 28,50 hod. 
 

DTM 2

1. Martin Davidov + Gaia a Agi, AUO a BOC - čas 12,52 hod. 
2. Patrik Koláček  + Osman Jantar Devil, MOK - čas 15,12 hod.
3. Michal Novák + Arwen Moon Blaze, VOK -čas 15,20 hod. 
4. Jan Šeda + Hick Sideric Miks, hw - čas 18,41 hod.
5. Jaroslav Drtina + Anuška, pyr.ovčák - čas 20,59 hod. 
6. Michal Vejtasa + Dellin, SH - čas 25,35 hod.
7. Radim Suchý + Pety, mix - čas 26,52 hod. 
8. Vojta Soudek + Tara, mix -čas 28,45 hod. 
9. Roman Polášek + Apu Hospodský povaleč, šiperka - čas 32,48 hod. 
Martin Budinský - DNF
Erik Šikuta - DNF

 

Mid ženy

1. Nika Topolská + Oki, mix - čas 5,01 hod
2. Dagmar Vršková + Thea Born To Run, alaskán - čas 5,03 hod
3.- 4. Kateřina Pacáková + Afra, mix - čas 5,23 hod
3.-4. Iva Pivodová + Tesi, BOC - čas 5,23 hod
5. Pavla Kadlecová + Sára, SH - čas 5,52 hod
6. Michaela Tokarčíková + Zesty, SH - čas 6,03 hod
7. Vendula Bernáthová + Sandy, mix - čas 6,56 hod
8. Irena Jurečková +Becky ze Širé pláně, NO - čas 12,09 hod
 

Mid muži

1. Erik Krumphanzl + Ozzy, pyr.horský pes - čas 4,13 hod
2. Adam Kožoušek + Imi, MMO - čas 4,30 hod
3. Antonín Gric + Phaedra de Alphaville Bohemia, BOM - čas 4,50 hod
4. Martin Řezáč + Suki, SH - čas 4,55 hod
5. Michal Miko + Ela, mix - čas 7,19 hod
6. -7. Petr Věntus + Fido, bígl - čas 10,48 hod
6.-7. Marek Kubesa + Biksi, tib.teriér - čas 10,48 hod
 

Short

1. Štěpán Suchý + Honey, mix - čas 6,46 hod
Václav Boža - DNF